Ideekalendri esimene töötuba 30. jaanuaril kell 14.00-16.30

Mauruse ideekalendri esimese kuu võtab kokku töötuba “Teekond inspiratsioonist eesmärkideni”, mis toimub 30. jaanuaril kell 14.00-16.30 webinari vormis ja mille viib läbi koolitaja Harald Lepisk. Töötuba on tasuta ja avatud kõigile huvilistele. Registreeru webinarile!

Töötoas käsitleme järgmisi küsimusi:

  • Kuidas toetada õpilasi nende kutsumuse ja unistuste avastamise teekonnal?
  • Millised harjumused toetavad eesmärkide elluviimist?
  • Kuidas häid harjumusi integreerida enda ellu?

Koolitaja Harald Lepisk on elukutseline inspireerija. Rahvusvahelise koolitajana töötab ta ettevõtjate, õpetajate, noorte ja meeskondadega, et aidata igaühel mõtestada enda tegevusi ning realiseerida oma andeid. Hariduselt on Harald Tartu Ülikooli Ettevõtluse ja tehnoloogia juhtimise magister. Harald on ka Inspiratsioon.ee, Kireleidja ja Lugudevestja rakenduste looja. Vaata lisa: http://www.trainings.ee/harald

Koolitus toimub webinari formaadis – see tähendab, et videoülekande kaudu on võimalik sellest osa saada kõigil, sõltumata enda asukohast. Selleks on vaja lihtsalt internetiühendust ja arvutit või nutiseadet, millest videoülekannet vaadata. Vahetult enne töötoa algust saadame kõigile registreerunutele e-postiga webinarile sisenemise lingi.

Millised on olnud Sinu väljakutsed eesmärkide seadmisel ja elluviimisel ning õpilaste toetamisel sel teekonnal? Saada endapoolsed küsimused, mida võiksime webinaril adresseerida.