Ajaloo töövihik 7. klassile, II osa

€ 4.40

Piret Tänav, Triin Pukk

LEHITSE TÖÖVIHIKUT

Õppeained: , . Märksõnad: , , , .

Ilmunud 2017, A4-formaat, pehme köide, kahevärviline

Keskaja inimese elu 1000 aasta jooksul

7. klassi ajaloo töövihikute kontseptsiooni keskpunktis on loovkirjutamine. See aitab laste fantaasial areneda. Nad lähevad ajastu sisse, võrdlevad, fantaseerivad, samastuvad, leiavad erinevusi. Palju ülesandeid on kirjanduslikus võtmes, lisaks töö pildiga (visuaaliga).

“Töövihik on rohkem kui ainult õpikut toetav materjal, see aitab õpilastel lähedalt tutvuda õpitava perioodiga. Õpilased saavad minna ajastusse sisse ning tajuda seda kõigi oma meeltega, samastuda, erineda ja võrrelda ennast inimestega, kes elasid keskajal. Töövihiku ülesannete eesmärk on arendada ja rakendada loovust ning fantaasiat, sest läbi nende õpivad lapsed nii ajastu detaile kui ka laiemaid kultuurilisi ja poliitilisi protsesse.“  - Triin Pukk -

 

AUTORITEST

Piret Tänav on ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja Miina Härma gümnaasiumist. Ta on õpetanud nii põhikoolis, gümnaasiumis ka kui ka rahvusvahelises õppes ajalugu ja ühiskonnaõpetust. Piret on ka varem koostanud ja retsenseerinud õppematerjale.

Triin Pukk on saanud magistrikraadi Tartu Ülikoolis, põhierialaks olital kunstiajalugu ning lisaerialaks üldajalugu. Ta on toimetanud ja koostanud õppematerjale üle kuue aasta.