Klamberköide, kahevärviline, A4, 92 lk, 2017

Eesti keele õpikud ja töövihikud on omavahel tihedalt seotud – kõigi õpiku lugemispalade kohta on töövihikus ka harjutused.


  • Keeleõppe teemad.
  • Loovtööharjutused.
  • Paaris- ja rühmatööd.
  • Kirjatehnika harjutamise ülesanded.
  • Sõnavara laiendamise ülesanded. 

 

 

AUTORITEST

Kätlin Vainola on lastekirjanik ja loovkirjutamise juhendaja. Ta on töötanud emakeele ja kirjanduse õpetajana ning valmistanud õppematerjale. Kätlin on Mauruse 2. ja 3. klassi õppekomplektide toimetaja ja materjalide autor.

Kaja Kivisikk töötab Tartu Descartes’i koolis klassiõpetajana 1984. aastast. 2003. aastal tunnustati Kajat Tartu linna aasta õpetaja tiitliga. Kaja on olnud „Lugemispesa“ projektijuht ning viinud läbi laste lugemisalaseid koolitusi. Ta on raamatu „Mängud lugemispessa“ (Koolibri) autor.

Heli Prii on Paide ühisgümnaasiumi kogenud klassiõpetaja-metoodik ja Eesti lugemisühingu juhatuse esinaine. Ta on juhendanud paljusid auhinnatud õpilastöid ning olnud koolitaja laste lugemishuvi edendamise teemal. Heli on Järvamaa klassiõpetaja preemia ning linna hariduspreemia laureaat. Heli on kõigi 1. klassi õppematerjalide toimetaja.

Elina Sildre on vabakutseline illustraator ja koomiksikunstnik. Ta on teinud illustratsioone enam kui kolmekümnele raamatule ja perioodilisele lasteväljaandele. Elina illustreerib kõiki Mauruse 2. ja 3. klassi materjale, kus tegutsevad vahvad Jutulinna tegelased.