Matemaatika töövihik 6. klassile

€ 5.90

Allar Veelmaa

Ilmub augustis 2018

Formaat A4, 140 lk, pehme köide, värviline

Ilmub augustis 2018

Eelmisel aastal ilmunud 7. ja 8. klassi töövihikutele lisanduvad 2017/18. õa. jooksul töövihikud 5., 6. ja 9. klassile, mida saab kasutada koos kõikide kasutusel olevate õpikutega. Kõik töövihikud on värvilised, üheosalised, A4-formaadis ja ühes töövihikus on umbes 140 lk. Ligi poolte ülesannete juures on ka vastused ning iga töövihiku sisekaantel on olemas vastava klassi valemite raudvara.

6. klassi töövihikus on rõhk harjutustel, sest arvutamine nii täisarvudega kui ka harilike ja kümnendmurdudega peab kuuendas klassis selgeks saama. Tekstülesandeid koostades on jälgitud, et need oleksid elulised ja hõlmaksid valdkondi, milles 6. klassi õpilasel tuleb orienteeruda (raha mõistlik kasutamine, säästlik suhtumine keskkonda, Eesti linnad ja vallad jms). Töövihikus on ka hulgaliselt joonestamis- ja mõõtmisülesandeid ning saadud tulemuste põhjal küsimustele vastamist.

Töövihikute täiskomplekti tellinud koolid saavad kasutada ka Allar Veelmaa õppevideoid ning elektroonilisi teste.

 

AUTORIST

Allar Veelmaa on Loo kooli matemaatikaõpetaja ja matemaatika populariseerija. Allar on pikaajalise kogemusega hinnatud õppematerjalide autor ning tema tegemistest saab rohkem infot aadressilt www.allarveelmaa.com