Matemaatika töövihik. Kordamisülesandeid 6. klassi tasemetööks.

€ 6.60

Õppeained: , . Märksõnad: , , .

Ilmunud 2015; A4-formaat, 96 lk, pehme köide, värviline

Matemaatika töövihik on mõeldud 6. klassi õpilastele, võimaldamaks süstemaatilist ja temaatilist kordamist õppeaasta lõpus toimuvaks tasemetööks. Töövihiku koostamisel on arvestatud kehtiva riikliku õppekavaga ja selles fikseeritud kohustuslike õpitulemustega ning lähtutud on ka varasemate aastate tasemetööde loogikast. 

Suurt tähelepanu on pööratud arvutamisoskuse arendamisele, reaalse sisuga tekstülesannete lahendamisele ning elus enim kasutamist leidvate mõõtühikute teisendamisele. Mõõtühikute ülesanded esitatakse võimalikult elulises kontekstis. Töövihikus on esitatud ka näidistasemetööde variandid. 

Koolid, kes on tellinud 6. klassi tasemetööks kordamise töövihiku kõikidele õpilastele saavad kasutada lisamaterjale, mis asuvad Allar Veelmaa kodulehel http://allarveelmaa.com. Ligipääsu matrjalidele saate nupu “Abimaterjalid 6. klassile” alt kasutajanime ja parooli sisestamise järel.

Kasutajanime ja parooli saamiseks kirjutage töövihiku autorile: allarveelmaa8@hotmail.com.

 

AUTORIST

Allar Veelmaa on Loo kooli matemaatikaõpetaja ja matemaatika populariseerija. Allar on pikaajalise kogemusega hinnatud õppematerjalide autor ning tema tegemistest saab täpsemalt infot aadressilt www.allarveelmaa.com