Tutvustame ProgeTiigri finaalüritusel e-õppe keskkondi

24. jaanuaril toimub Tallinna Lauluväljakul tehnoloogiakonkursi Tuleviku klassiruum 2050 finaalüritus, kus kõik tehnoloogiahuvilised saavad tutvuda parimate konkursitöödega, osaleda tehnoloogia töötubades, näha põnevaid teadusetendusi ning uudistada tehnoloogia ja hariduse messil. Meie kirjastus tutvustab seal uusimaid suundasid e-õppe valdkonnas.

Lisaks konkursitööde esitlustele on  finaalüritusel  võimalik osaleda tehnoloogia töötubades, kus muuhulgas ehitatakse roboteid, luuakse mobiilseid äppe, selgitatakse internetiturvalisuse telgitaguseid ning õpetatakse noortefirmat looma. Külalised saavad tutvuda tehnoloogia ja hariduse uuemate suundadega messil, mis koondab erinevaid  IT ja tehnoloogia firmasid, haridusasutusi, kirjastusi  jpt.

Laval pakub külastajatele põnevust teadusetenduste lai valik, üles astuvad AHHAA teadusteater, Kolm Põrsakest, Energia Avastuskeskus ning Tartu Ülikooli muuseumi Hull Teadlane. Ja loomulikult ei puudu ürituselt ka ägedad esinejad – Kristel Aaslaid bändiga Avoid Dave, noortebänd POSÕ jpt! ProgeTiigri finaalürituse päevajuht on populaarne räppar Genka.

Sissepääs on tasuta.

Vaata lähemalt www.progetiiger.ee