Lotte matemaatika tööraamatu I osa ja loodusõpetuse tööraamat on valmis!

Meil on hea meel jagada Lotte-uudiseid!

Toimetusse on jõudnud trükivärsked LOTTE MATEMAATIKA TÖÖRAAMATU I osa ja LOODUSÕPETUSE TÖÖRAAMAT

Mõlemat tööraamatut on mõnus sirvida ka neil, kel esimene klass ammu läbitud. Naljakaid ülesandeid, mis seotud eluliste nähtustega, on tööraamatutes kuhjaga. 

MATEMAATIKA TÖÖRAAMATU alguses ütleb LOTTE: Mulle meeldib väga arvutada! Eriti hommikul. Võtan ühe pannkoogi ja liidan talle kolm lusikatäit maasikamoosi. Siis liidan veel kaks lusikatäit mustikamoosi. Ja siis lahutan sealt ühe suure suutäie! Arvutamine on mõnus!

LOODUSÕPETUSE TÖÖRAAMATUST leiate näiteks LOO VÄIKESEST VEETILGAST: Suures veetilgas elab koos palju veeosakesi. Kui on külm või jahe, siis veeosakesed on rahulikud ja tõsised. Nad hoiavad üksteisest kõvasti kinni, on tihedalt koos ja elavad uimast vedela vee elu. Vahel siiski mõnel veeosakesel hakkab sellisest elust igav ja ta tahab seiklema minna… (jätkub tööraamatus)

Uuendasime hiljuti Lotte õppekomplekti veebilehekülge ja sealt leiate põhjaliku ÕPETAJA TÖÖKAVA, mida pidevalt koostöös õppekomplekti autoritega täiendame. Kõik töökavas soovitatud materjalid on kättesaadavad kavasse kirjutatud linkide kaudu. Septembrikuu töökava koos lisamaterjalidega leiate SIIT.

Head kooliaastaks valmistumist kõigile!

Teie Maurus