Matemaatika töövihik 5. klassile

€ 5.90

Allar Veelmaa

Ilmub augustis 2018

Formaat A4, 140 lk, pehme köide, värviline

Ilmub augustis 2018

Eelmisel aastal ilmunud 7. ja 8. klassi töövihikutele lisanduvad 2017/18. õa. jooksul töövihikud 5., 6. ja 9. klassile, mida saab kasutada koos kõikide kasutusel olevate õpikutega. Kõik töövihikud on värvilised, üheosalised, A4-formaadis ja ühes töövihikus on umbes 140 lk. Ligi poolte ülesannete juures on ka vastused ning iga töövihiku sisekaantel on olemas vastava klassi valemite raudvara.

5. klassi töövihiku ülesandeid ja harjutusi valides on lähtutud sellest, et tegevust jaguks igale õpilasele – nii sellele, kellele matemaatika valmistab raskusi, kui ka sellele, kellel neid probleeme ei esine. Tekstülesannete koostamisel on lähtutud õpilase east ja paljud ülesanded on seotud tema kodukandiga. Suurt tähelepanu on pööratud sellistele teemadele nagu aja ja raha kasutamine, säästlik suhtumine ümbritsevasse keskkonda jms. Paljude ülesannete juures on olemas ka vastused, et töö tulemust kohe kontrollida. 

Töövihikute täiskomplekti tellinud koolid saavad kasutada ka Allar Veelmaa õppevideoid ning elektroonilisi teste.

 

AUTORIST

Allar Veelmaa on Loo kooli matemaatikaõpetaja ja matemaatika populariseerija. Allar on pikaajalise kogemusega hinnatud õppematerjalide autor ning tema tegemistest saab rohkem infot aadressilt www.allarveelmaa.com