Matemaatika töövihik 7. klassile

€ 5.90

Allar Veelmaa

Tutvu näidiskülgedega

Ilmunud 2016; A4-formaat, 132 lk, pehme köide, värviline

Värske 7. klassi töövihik vastab riiklikule õppekavale ning sellesse ei ole lisatud õppekavaväliseid teemasid. Töövihikus on lihtsaid harjutusülesandeid käsiloleva teema kohta, kuid leidub ka ülesandeid, mille lahendamiseks on vaja meenutada varemõpitut.

Eraldi rühma moodustavad kompleksülesanded, kus antud andmete abil tuleb vastata mitmetele küsimustele. Leidub ka ülesandeid, kus on algandmeid liiga palju ning õpilase jaoks on omaette väljakutse mõista, et mõned andmed on üleliigsed. Ning on ka ülesandeid, kus andmeid on liiga vähe ning õpilasel tuleb puuduolev ise juurde otsida. Tähelepanu pööratakse ka tehetele ligikaudsete arvudega ja seda ennekõike eluliste ülesannete kaudu. Töövihikud on mõeldud kasutamiseks koos kõigi käibivate matemaatikaõpikutega.

Kui kool tellib töövihikute komplekti tervele klassile, saab ta tasuta ligipääsu autori koduleheküljele www.allarveelmaa.com üles pandud täiendavale harjutustikule. Ligipääsu saamiseks kirjutage töövihiku autorile: allarveelmaa8@hotmail.com.

 

AUTORIST

Allar Veelmaa on Loo Kooli matemaatikaõpetaja ja matemaatika populariseerija, pikaajalise kogemusega hinnatud õppematerjalide autor ning matemaatikaõpetajate koolitaja. Allari tegemistest saab täpsemat infot tema koduleheküljelt www.allarveelmaa.com