Haridusasutustel palume tellimiseks siseneda tellimiskeskkonda.

Lugemiku töövihik 1. klassile

€ 7

Heli Prii, Heiki Ernits, Janno Põldma, Eve Krais, Loone Ots

Siit saad alla laadida nädalate kaupa jaotatud töökava:

LEHITSE

Klamberköide, kahevärviline, A4, 120 lk, 2015, uuendatud kordustrükk 2020


Lugemiku töövihik toetab kõigi keeleliste osaoskuste arengut. Lugemispaladega rööpselt arendatakse lapse sõnavara, sõnade tähenduste ja omaduste tundmist, sarnas- ja vastandsõnade omandamist ning asjade ja nähtuste seoseid. Muu hulgas omandatakse lühikese ja pika hääliku, mitmuse tunnuse, ainsuse ning mitmuse pöördetunnuste, koha- ja isikunimede esisuurtähtede õigekirja jm. Laps õpib täitma tabeleid ja koostama mõistekaarte, kirjutama kirja ja kutset.

 

 

  • Sõnavara arendamine. 
  • Grammatikaülesanded.
  • Tabelite ja mõistekaartide koostamine.
  • Kirja ja kutse kirjutamine.
AUTORITEST

Janno Põldma töötab samuti Joonisfilmis ja on koos Heikiga armastatud animafilmitegelase Lotte looja. Ta on kirjutanud filmistsenaariume, lasteraamatuid ja -näidendeid. Koos Heiki Ernitsaga on ta saanud Lotte-teemaliste filmide eest mitmeid kõrgeid tunnustusi.

Heli Prii on Paide ühisgümnaasiumi kogenud klassiõpetaja-metoodik ja Eesti lugemisühingu juhatuse esinaine. Ta on juhendanud paljusid auhinnatud õpilastöid ning olnud koolitaja laste lugemishuvi edendamise teemal. Heli on Järvamaa klassiõpetaja preemia ning linna hariduspreemia laureaat. Heli on kõigi 1. klassi õppematerjalide toimetaja.

Loone Ots on didaktik, kultuuriloolane ja kirjanik. Ta on avaldanud ülesandekogusid eel- ja algkoolile. Loone on Lotte ja Jutulinna õppekomplektide materjalide autor ja toimetaja.

Eve Krais on Paide Hillar Hanssoo põhikooli klassiõpetaja-metoodik ning juhib Eesti lugemisühingu väikeste kodu-uurijate projekti. Lotte materjalide juures on Eve eesti keele töövihiku kaasautor.