Hea klient! Seoses puhkustega võib arve väljastamine ja kauba tarne tavapärasest veidi kauem aega võtta. Täname mõistva suhtumise eest!
Haridusasutustel palume tellimiseks siseneda tellimiskeskkonda.

Keemia õpik 8. klassile

€ 19.90

Õppeained: , . Märksõnad: , , , , .

Pehme köide, värviline, 220 x 240 mm, 144 lk, 2015, uuendatud kordustrükk 2018, juurdetrükk 2020


 

Õpik on koostatud nii, et see aitab õpilasel mõista keemiliste nähtuste olemust ning avab arusaadavalt ja selgelt looduslike protsesside keemilist tagapõhja. Ühtlasi aitab õpik mõista keemia rolli ühiskonna ajaloolises arengus, tehnoloogias ja igapäevaelus. 

Õpikul on selge struktuur, igas peatükis on välja toodud teema vajalikkus ja põhjus, miks seda õpitakse, mõisted, illustreeriv lisamaterjal, kokkuvõte ja õpitulemused.

Mauruse keemia komplekt on koolides kasutusel 2015. aastast ning on pälvinud palju kiidusõnu õpetajatelt ja õpilastelt.


  • Jõukohane, mõistetav ja selge tekst, lihtne struktuur.
  • Konspektiivses laadis materjal üleliigse infota.
  • Selgitab iga teema puhul, miks on oluline seda õppida.
  • Lõiming erinevate ainetega: matemaatika, bioloogia, geograafia, tööõpetus, muusika jt.
  • Keerulisemad teemad on esitatud etapiviisiliselt ja koos näidetega.
  • Õpilast kõnetav ja eakohane.
  • Palju Eesti-põhiseid ja praktilisi näiteid. 

AUTORITEST

Martin Saar on tuntud ja tunnustatud noor õpetaja, meedias on teda nimetatud lausa imeõpetajaks, kes suudab oma kirglikkuse, pühendumise ja põhjalikkusega kõige passiivsematki õpilast sütitada. Ta töötab Gustav Adolfi gümnaasiumis ja Tallinna reaalkoolis keemiaõpetajana ning on reaalkooli õppealajuhataja.

Neeme Katt on legendaarne ja kõrgelt hinnatud keemia- ja informaatikaõpetaja Jõgevalt, kellel on õpetamiskogemust juba üle 30 aasta. Talle kuulub aasta õpetaja 2013 tiitel ning tema õpilased meenutavad teda ka aastaid hiljem austuse ja sooja sõnaga. Ta on 8. ja 9. klassi keemia komplektide ning tööraamatu “Keemia lühikursus põhikoolile” autor.