Hea klient! Vahemikus 12.07–08.08 võib arve väljastamine ja kauba tarne puhkuste tõttu tavapärasest kauem aega võtta. Täname mõistva suhtumise eest!

Haridusasutustel palume tellimiseks kasutada meie tellimiskeskkonda.

Elektromagnetism

Riina Murulaid

Ilmub august 2021, hind 18.50

Õppeained: , . Märksõnad: , .

Pehme köide, värviline, 175 x 250 mm, ilmub 2021


 

Elektromagnetismi õpikusse on vastavalt riiklikule ainekavale koondatud elektri ja magnetismi ning optika materjal. Õpikut koostades on silmas peetud tavaklasside vajadusi – kõrvale on jäetud kõik, mis ei ole õpitava aine põhiolemuse mõistmiseks hädavajalik.

Kogu materjal on õpikus jaotatud nii, et ühe alajaotuse materjal on läbitav ühe koolitunni jooksul. Õpiku juurde kuulub ka elektrooniline õpetajaraamat, kust leiab soovitusi ja näpunäiteid tundide läbiviimiseks, sealhulgas kõikide ülesannete kommenteeritud lahendused.

Iga teema juures on üks või kaks lahendusega näidisülesannet ning paljudel juhtudel ka lühike praktiline töö, mida võib läbi teha või uurida videost. Õpiku veebiversioonist võib leida ohtralt elektroonilisi lisamaterjale.

Õpikus on ka valik värvikoodiga eristatud lisamaterjale, mis lubavad heita pilgu nüüdisaegse teaduse radadele ning luua seoseid teiste õppeainetega. Näiteks lugeda gravitatsioonilainetest või elektrikitarri helipea tööpõhimõttest.


 

  • Koostatud tavaklassidele mõeldes.
  • Tekst on loetav ja kergesti mõistetav.
  • Kasutatav ka iseseisva ja e-õppena.
  • Täiendatud lahenduste ja lisamaterjalidega.