Haridusasutustel palume tellimiseks siseneda tellimiskeskkonda.

Keemia töövihik 8. klassile

€ 8.50

Martin Saar, Neeme Katt

Vaata I poolaasta ja II poolaasta näidistunnijaotuskava!

LEHITSE
Õppeained: , . Märksõnad: , , , , .

Klamberköide, kahevärviline, A4, 104 lk, 2012, uuendatud trükk 2014, juurdetrükk 2021


Töövihik on üles ehitatud selliselt, et iga alateema sisaldab eri tüüpi ja erineva eesmärgiga ülesandeid. Uudsena on toodud töövihikusse üldpädevusi arendavad ülesanded, mis harjutavad põhikooli keemia lõpueksami ülesannete laadiga. Töövihikus käsitletakse aineid ja nendega toimuvaid muunView Productdumisi nii makro-, mikro- kui ka sümboltasandil. Ülesannetes on eelistatud argielulisi aineid ja nende muundumisi – seeläbi areneb kindlasti õpilaste silmaring.


  • Harjutusülesanded õpiku materjali kinnistamiseks ja kordamiseks.
  • Küsimused näitekatsete kohta.
  • IKT kasutamisele suunavad ülesanded.
  • Ülesannetes on eelistatud argielulisi aineid ja nende muundumisi.
AUTORITEST

Martin Saar on tuntud ja tunnustatud noor õpetaja, meedias on teda nimetatud lausa imeõpetajaks, kes suudab oma kirglikkuse, pühendumise ja põhjalikkusega kõige passiivsematki õpilast sütitada. Ta töötab Gustav Adolfi gümnaasiumis ja Tallinna reaalkoolis keemiaõpetajana ning on reaalkooli õppealajuhataja.

Neeme Katt on legendaarne ja kõrgelt hinnatud keemia- ja informaatikaõpetaja Jõgevalt, kellel on õpetamiskogemust juba üle 30 aasta. Talle kuulub aasta õpetaja 2013 tiitel ning tema õpilased meenutavad teda ka aastaid hiljem austuse ja sooja sõnaga. Ta on 8. ja 9. klassi keemia komplektide ning tööraamatu “Keemia lühikursus põhikoolile” autor.