Hea klient! Seoses puhkustega võib arve väljastamine ja kauba tarne tavapärasest veidi kauem aega võtta. Täname mõistva suhtumise eest!
Haridusasutustel palume tellimiseks siseneda tellimiskeskkonda.

Matemaatika töövihik 5. klassile

€ 8.50


Pehme köide, värviline, A4, 144 lk, 2018, uuendatud trükk 2020


5. klassi töövihiku ülesandeid ja harjutusi valides on lähtutud sellest, et tegevust jaguks igale õpilasele – nii sellele, kellele matemaatika valmistab raskusi, kui ka sellele, kellel neid probleeme ei esine. Töövihik on mõeldud eelkõige õpioskuste lihvimiseks, seetõttu ei sisalda see nuputamis- ega olümpiaadiülesandeid.

Tekstülesannete koostamisel on lähtutud õpilase east ja paljud ülesanded on seotud tema kodukandiga. Suurt tähelepanu on pööratud praktilistele teemadele, nagu aja ja raha kasutamine, säästlik suhtumine ümbritsevasse keskkonda jms.


 

  • Lahenduskäigu vormistamine. 
  • Käsikirjalised näidislahendused.
  • Enesekontrollitestid.
  • Ülesannete vastused.Mauruse matemaatika töövihikud 5.–9. klassile vastavad riiklikule õppekavale. Töövihikuid saab kasutada koos kõigi käibel olevate matemaatikaõpikutega. Kõigi töövihikute sisekaanel on valemite raudvara. Töövihikud sisaldavad lihtsaid teemakeskseid harjutusülesandeid; ülesandeid, mille lahendamiseks on vaja meenutada varem õpitut ja kompleksülesandeid, kus antud andmete abil tuleb vastata erinevatele küsimustele.AUTORIST

Allar Veelmaa on Loo kooli matemaatikaõpetaja ja matemaatika populariseerija. Ta on pikaajalise kogemusega ja hinnatud õppematerjalide autor ning matemaatikaõpetajate koolitaja. Allari tegemistest saab täpsemat infot tema koduleheküljelt www.allarveelmaa.ee