Hea klient! Vahemikus 12.07–08.08 võib arve väljastamine ja kauba tarne puhkuste tõttu tavapärasest kauem aega võtta. Täname mõistva suhtumise eest!

Haridusasutustel palume tellimiseks kasutada meie tellimiskeskkonda.

Ajaloo töövihik 7. klassile, II osa

€ 4.90


Klamberköide, kahevärviline, A4, 72 lk, 2017


Töövihikuid koostades oli eesmärgiks luua materjal, mis võimaldab diferentseeritud õpet. Materjale ja ülesandeid on palju ning nende seast saab teha valikuid. Seitsmenda klassi ajaloo töövihikute kontseptsiooni keskpunktis on loovkirjutamine, mis aitab laste fantaasial areneda. Ülesandeid lahendades lähevad lapsed ajastu sisse, võrdlevad, fantaseerivad, samastuvad ja leiavad erinevusi.


  • Põhirõhk on loovkirjutamisel.
  • Väga suur valik erinevat tüüpi ülesandeid.
  • Mänguline.
  • Arendab fantaasiat.
  • Ülesanded aitavad arendada kirjutamisoskust.
AUTORITEST

Piret Tänav on ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja Miina Härma gümnaasiumis. Ta on õpetanud ajalugu ja ühiskonnaõpetust nii põhikoolis, gümnaasiumis kui ka rahvusvahelises õppes ning on koostanud õppematerjale riigieksamiteks valmistujatele ja retsenseerinud nii õpikuid kui ka töövihikuid.

Triin Hirvlaan (Pukk) on Tartu ülikooli magister, kelle põhierialaks on kunstiajalugu ja lisaerialaks üldajalugu. Ta on tegelenud õppematerjalide toimetamise ja koostamisega üle seitsme aasta.